Potvrzeno! Gravidní!

Čekáme IGRÁČKA!

IMG_4273

Konečně první návštěva gynekologa a potvrzení těhotenství! Barcelona prckovi neublížila, vše je totiž v pořádku. Pana doktora pobavil ultrazvuk, dokonce volal sestru, ať se jde podívat, že tohle ještě neviděl. “Miminko” je v pozoru (běžný tvar je spíš písmeno C), respektive na pohodu opřené, podřimuje a máchá ručičkama.

Když mě ubezpečil, že je to sice nezvyklé, ale jinak je vše ok, zajímalo mě, jestli můžu sportovat a běhat 🙂 Pan doktor mi řekl, že pokud se cítím dobře a tělo je na to zvyklé, neměl by to být problém, ale půlmaraton a maraton, jak jsem měla před otěhotněním v plánu, by neriskoval. Taky mi oznámil, že další kontroly budu absolvovat u jeho kolegyně (jestli jsem to správně pochopila, těhotným se nevěnuje), což mě trochu vyděsilo, protože k němu chodím asi 15 let, důvěřuju mu a hlavně s gynekoložkami nemám vůbec dobré zkušenosti. Ubezpečil mě, že se nemám čeho bát.

Probírali jsme i Filipíny. Nebyl proti, ale doporučil mi, ať zůstaneme jen na jednom ostrově (no to jsme zrovna v plánu neměli, když už jedeme takovou dálku). Pak se mě ptal, jestli jsem očkovaná proti žloutence (bohužel nejsem a teď už to ani nejde) a kdy odjíždíme. Bohužel to vychází na týden, kdy jsou na konci prvního trimestru ta nejdůležitější vyšetření, to by prý mohl být problém. Mám to probrat na příští kontrole s doktorkou.

Obrázek z ultrazvuku jsem si vyfotila a po vyšetření poslala Oldovi, hned mi volal, jestli je tahle poloha robota normální, že tam vypadá jak igráček. A bylo jasno, žádná fazolka, my čekáme Igráčka! 🙂

Potvrzeno! Gravidní! Čekáme IGRÁČKA!

Post navigation


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *