Karolína Jandačová

“S pozitivním testem jsem se fitka nevzdala”

Karol

Medailonek

Jméno: Karolína Jandačová

Věk: 22

Děti: 20. týden těhotenství

studentka, on-line redaktorka lifestylového časopisu a začínající blogerka (www.KBlog.cz)

 

Dotazník

1. Co si myslíš o sportu a zejména pak o běhání v těhotenství?
Nevidím jediný důvod, proč by ženy v těhotenství měly měnit svůj režim a vzdávat se oblíbených činností. Každý sport se dá pozměnit ke spokojenosti všech – stačí zmírnit tempo běhu nebo třeba vynechat některé cviky. Já jsem před otěhotněním chodila pravidelně do fitka a s úderem pozitivního těhotenského testu jsem rozhodně neměla v plánu přestat. Pokud tělu nebo plodu některý druh sportu nevyhovuje, tak se ozve. Do té doby podle mě není třeba nic měnit. A o tom to celé je.
 
2. Jakému sportu se v těhotenství věnuješ? Jak často?
Ze začátku jsem chodila 3x týdně do fitka, stejně jako před otěhotněním. V určitém období mě však zmohla únava a já vyměnila cvičební podložku za postel. Teď už se ale zase cítím skvěle a jednou až dvakrát týdně chodím na lekce těhotenské jógy a pilates. Zjistila jsem totiž, že při cvičení s dohledem jsem klidnější. A protože nejsem úplně velký fanda běhaní, ale i přesto si chci udržet nějakou kondičku, snažím se pravidelně chodit na svižnější procházky do přírody.
 
3. Proč by sis to bez sportu nedovedla představit, co ti v těhotenství dává?
To je úplně prosté – bez pohybu bych se rozložila na tisíc kousků, umřela na bolest zad a ještě k tomu všemu bych ze sebe neměla dobrý pocit!
 
 IMG_20160208_233746IMG_20160229_092138
Karolína Jandačová – “S pozitivním testem jsem se fitka nevzdala”

Post navigation


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *