2. týden (18. – 24. 12. 2015)

 

Co se děje v těle

V organismu ženy pokračuje proces přípravy vajíček. Z několika stovek tisíců vajíček je určeno jedno, jež bude čekat na oplodnění. Menstruace skončila, přichází ovulace.

 

Jak to prožívám já

Na těhotenství teď rozhodně nemyslím, vánoční přípravy jsou v plném proudu a já ještě nemám všechno napečeno, natož nakoupeno. Pořádám u nás tradiční vánoční babinec s holkama ze základky, absolvuji předvánoční oběd s kolegyněmi z práce a s kamarádkou vyrážíme do divadla. Na chvilku se zasníme, jak by bylo skvělý, kdybychom otěhotněly ve stejnou dobu.

O víkendu vynechávám vánoční Night Run, i když je to jen 5 km, zase jsem si toho naložila nějak moc, nestíhám a necítím se úplně fit. Což se potvrdí den před Štědrým dnem. Olda jel k rodičům a já jsem doma sama, mám zabalit asi 50 dárků a dodělat poslední druh cukroví. Jenže nemůžu ani vstát, během chvíle mám horečku 38,5 a nejsem schopná ničeho.

Na Štědrý den chodím tradičně k mámě, děláme spolu salát a chystáme se na večer. Tentokrát se k ní ale dostávám až pozdě odpoledne, sotva jsem doma dobalila všechny dárky a trochu poklidila. Horečku mám pořád. Jediné s čím jsem schopná pomoct, je vyskládat cukroví na tác. Večer se k nám připojuje Olda, dávám si trochu polévky a salátu s kaprem, ale už se spíš vidím s čajem v posteli.

Doma s Oldou chvíli přemýšlíme, že necháme rozbalování dárků až na druhý den, nakonec se ale zabalím na gauči do deky, usrkávám čaj a nechávám si dárky nosit do klína. Naštěstí je před námi volno a já nic nemusím.

IMG_3449IMG_3750

2. týden

Post navigation


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *